Pravidelné sportovní prohlídky

Vážení sportovní přátelé,
z důvodu nezbytných epidemiologických opatření v rámci boje proti šíření koronaviru od zítřejšího dne (tj. od 10.3.2020) až do odvolání rušíme na našem ústavu veškerá zátěžová vyšetření sportovců i jejich preventivní sportovní prohlídky.

Všem se omlouváme za potenciální obtíže, které tímto opatřením způsobíme, nicméně věříme, že důvody pochopíte. O znovuzahájení vyšetřování vás budeme včas informovat.

doc. MUDr. Aleš Kroužecký, Ph.D.

Instrukce:

Na prohlídky se objednávejte telefonicky u paní sekretářky (tel. 377 593 200). Naše kapacita není bohužel neomezená, ale budeme se vám snažit vyjít vstříc seč nám budou síly stačit :-).  Hlavním výstupem z prohlídky je potvrzení či posudek (pro klub, pro svaz, sportovní školy, pro pořadatele závodů atd.), zda  můžete daný konkrétní sport či obecně sportovní aktivitu vykonávat. Platnost potvrzení je jeden rok od vystavení. Prohlídka zahrnuje vyšetření lékařem, klidové EKG, základní antropometrii a v případě indikace i zátěžové EKG. Prohlídka trvá 60 minut a její cena je 1100,- Kč. Na prohlídku si přineste ranní moč, sportovní oblečení a čisté sportovní boty- ty využijete, pokud bude prováděno zátěžové EKG. Po prohlídce je možné využít naší sprchu (přineste si hygienické potřeby a ručník). Nyní přijímáme platby v hotovosti i platební kartou.