Hýbeme Lékařskou fakultou v Plzni

Preventivní iniciativa LFP UK s názvem Pohyb je lék si klade za cíl motivovat studenty a pracovníky fakulty ke zdravému pohybu. V rámci této iniciativy pořádáme řadu osvětových akcí. Sledovat nás můžete také na Instagramu @pohybjelek.
DSC09102-2

Aktuální rozpis lekcí

JÓGAANIMAL FLOW
Lektorka: Klára BrandaLektorka: Hedvika Hatáková
Podložky zapůjčíme, případně si doneste svéCvičení probíhá bez pomůcek

Lekce jsou pro zaměstnance a studenty LFP UK zdarma.
Cvičíme ve 4 NP, U1 vždy od 7:00

Jóga

Nastartujte den s protaženým a aktivovaným tělem. Cvičení je klidnější s dynamickými prvky.

Animal Flow

Trénink s vlastní vahou zaměřený zejména na zlepšení koordinace těla, budování síly, flexibility a mobility.

Walk with a Doc. – WWAD

Pohyb je lék, a to v každém věku, proto prohlubujeme spolupráci s docentkou Linhartovou a doktorkou Novákovou z WWAD s cílem oslovit širokou veřejnost, seniory, obézní lidi a naše studenty univerzity třetího věku. Připojte se k nám, jste srdečně zváni. Nejbližší termíny jsou v sobotu 13.dubna., 5.května a 8.června, sraz je vždy v 9:30 před Mulačovou nemocnicí. Procházka trvá zhruba hodinu a je zahájena krátkou „přednáškou” odborníka. V červnovém termínu se můžete těšit na docenta Aleše Kroužeckého, přednostu Ústavu sportovní medicíny a aktivního zdraví z Lékařské fakulty v Plzni, který promluví o důležitosti pohybu v každém věku.